BNP Paribas Cardif’ten Ticari Kredi Koruma Sigortası

KORUMA SİGORTALARI - 08 Haziran 2018, 13:08

BNP Paribas Cardif Türkiye, Uzun Süreli Ticari Kredi Koruma Grup Hayat Sigortası ile müşterilerine tek bir poliçede iki yeni özelliği bir arada sunuyor.

 

BNP Paribas Cardif Türkiye, iki ana özelliğiyle dikkat çeken yeni ürününü sektöre kazandırıyor. Uzun Süreli Ticari Kredi Koruma Grup Hayat Sigortası ile ilk kez tek bir poliçede birden fazla şirket ortağı kapsam altına alınırken, yine sektörde bir ilk olarak pozitif iş olayları teminatı veriliyor. Şirket ortaklarını (4 kişiye kadar) aynı poliçe altında kapsama alan ürün; vefat, maluliyet, tehlikeli hastalıklar gibi riskler oluştuğunda, kalan kredi borç tutarı kadar veya kredi taksitlerinin belirlenen süre ve tutar limitleri dahilinde ödenmesini sağlıyor. Pozitif iş olayları kapsamında ise iş yerinin taşınması ve istihdam sağlanması gibi durumlarda teminat ödemesi gerçekleştiriliyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin devamlılığını sağlamayı amaçlayan ürün, Mayıs ayında TEB Cetelem kanalından satışa sunulacak. Hızlı başvuru süreciyle müşterilere kolaylık sağlayan Uzun Süreli Ticari Kredi Koruma Grup Hayat Sigortası, kredi taksitlerine ilave edilen küçük tutarlarla ödenebilecek.

Yorumlar