Liberty Mutual yeni bir global birim oluşturdu

DÜNYA - 12 Eylül 2018, 11:58

ABD'li sigorta devi Liberty Mutual, Global Transaction Solutions Group adı altında yeni bir global birim oluşturduğunu duyurdu

 

Liberty Mutual'ın Küresel Risk Çözümleri iş birimi, birleşme ve devralma sigortacılığı konusundaki uzmanlığını, yeni oluşturulan Global Transaction Solutions Group (GTS) içinde merkezileştirdi. Şirket, GTS'nin oluşturulmasının brokerler ve alıcıların bir dizi etkili M & A ürününe erişmesini kolaylaştıracağını açıkladı.

GTS uluslararası, bağımsız bir iş birimi olarak çalışacak ve brokerlerine ve müşterilerine küresel bir platformda merkezi bir M & A uzmanlığı sunacak. GTS temsil ve garantiler / garanti ve tazminat, vergi yükümlülüğü, vergi kredisi ve koşullu risk sigortası sunacak. GTS Küresel M & A'nın başkanı Rowan Bamford ise GTS'ye liderlik edecek. Bamford, “M & A sigorta piyasası hızlı bir şekilde büyüyor, çünkü broker ve alıcılar bir dizi işlem riskini daha iyi yönetmek ve masanın önündeki engelleyici sorunları etkin bir şekilde ele almak için sigorta çözümlerine giderek daha fazla dönüşüyor” dedi.

Yorumlar