Quick Sigorta'nın festivali başlıyor

SİGORTA MAGAZİN - 18 Temmuz 2018, 16:42

Quick Sigorta 8. Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali 2-5 Ağustos 2018 tarihlerinde Cunda Adası’nda gerçekleştirilecek

 

Alanında düzenlenen en önemi festivallerden olan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin bu yıl ana sponsorluğunu üstlenen Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, faaliyete geçtikleri ilk günden itibaren motosiklet kullanıcılarına yönelik önemli çalışmalara imza attıklarını belirterek “ Oldukça kapsamlı ve uygun fiyata piyasaya sunduğumuz trafik sigortası motosiklet kullanıcıları tarafından büyük ilgi gördü. Ticari anlamda bu yaklaşımımızın yanında motosikletlerin trafikte fark edilmesi için açık hava reklamları uyguladık. Her fırsatta motosiklet kullanıcılarına destek veriyoruz. Bu yıl 8. Si düzenlenen Balıkesir Uluslararası Motosiklet Festivali’ne ana sponsor olarak katkılarımızı sürdürüyoruz. Festival boyunca geniş bir ekiple Cunda’da olacağız ve ürünlerimizi, sosyal sorumluluk projelerimizi anlatacağız. Aynı zamanda motosiklet sürücülerine sürpriz etkinliklerimiz ve hediyelerimiz olacak” dedi.

Festival organizasyonunu gerçekleştiren 10 Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü Başkanı ve Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu Başkanı Özgür Candar, hazırlıkların tamamlandığını belirterek, “ Balıkesir Motosiklet Festivali Türkiye’nin en önemli etkinliklerinden birisi. Bu yıl 8. Kez düzenliyoruz. Etkinlik boyunca konserler, yarışmalar, çekilişler ve eğitimler olacak. Sponsor firmaların etkinlikleri olacak. Festivalimize ilgi gösteren ve bu yıl ana sponsor olan Quick Sigorta’ya ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Motosiklet alanında yaptıkları çalışmaları keyifle takip ediyorduk. Bu türde katkılarının artarak devam etmesini bekliyoruz” dedi.

ETKİNLİK PROGRAMI

Genel Program ;
02 Ağustos – Perşembe
Giriş Kayıt
Çevre Gezileri
Beach Party
Dj. Ece Toprak Performans
Otuzbeşlik Rocks Konser
03 Ağustos – Cuma
Giriş Kayıt
Tekne ile Ayvalık Adalar Turu
Beach Party
Çevre Gezileri
Yarışmalar
Dj. Ceren Özdemir Performans
Mary Jane Konser
04 Ağustos – Cumartesi
Giriş Kayıt
Tekne ile Ayvalık Adalar Turu
Motosiklet Yavaş Gitme Yarışması
Kulüpler arası Halat Çekme Yarışması
Havuz Yarışmaları
Festival Motosiklet Korteji
İstanbul Arabesque Project Konser
Doğukan Manço Dj Performans

Yorumlar